Handbalweek 2017

Het volledige programma CHS Handbalweek
27 tot en met 30 december - Raalte

Voor de toegang tot de wedstrijden hanteren wij populaire prijzen:

  • een dagkaart kost € 5,00
  • een toegangskaart voor 4 dagen: € 15,00
  • jeugd tot en met 15 jaar: gratis toegang

Scholingen zijn niet gratis, zie informatie over de scholingen in extra bericht.
Je kunt het gehele programma hier ook downloaden

De adressen:
De Landstede, Zwolsestraat 63a, Raalte (toegang via zij-ingang)
Tijenraan, Zwolsestraat 68a, Raalte
Carmelhal, Florens Radewijnsstraat 6, Raalte (zijstraat Hofstedelaan)

woensdag 27 december      
Van  Tot Activiteit: Wie: Door: Waar:
10.00 11.30 training  CHS C-groep Ricardo Clarijs Spelzaal Tijenraan
12.00  13.30 training  CHS B-groep Ricardo Clarijs Spelzaal Tijenraan
15.00 16.00 wedstrijd CHS C - E & O    Carmelhal
           
13.00 14.30  clinic  E-jeugd Salland Tsukuba Tokyo Carmelhal
           
10.00 12.00 Training Tsukuba en Kwiek    Sporthal Tijenraan
13.30 15.00 Training Litouwen U18   Sporthal Tijenraan
15.00 16.30 Training  Nederland U18   Sporthal Tijenraan
           
13.00 14.30  Scholing theorie Basis jeugd keepers  Herman Breuer Landstede
15.00  17.00  Scholing praktijk Basis jeugd keepers  Herman Breuer Spelzaal Tijenraan
           
    wedstrijden:      
17.00   CHS B HAVAS   Sporthal Tijenraan
18.15   Tsukuba Klink Nijland/Kwiek    Sporthal Tijenraan
20.00    Nederland U18 Litouwen U18   Sporthal Tijenraan
           
donderdag 28 december      
08.30 10.00 Training  CHS B-groep   Sporthal Tijenraan
           
14.30 16.00 Clinic F-jeugd Salland Tsukuba Tokyo Carmelhal
           
10.00 12.00 Training Nederland U18 / Tsukuba   Sporthal Tijenraan
12.00 13.30 Training Litouwen U18   Sporthal Tijenraan
           
09.00 10.15 Scholing theorie Visie  F-, E- en D-jeugd Rolf Schulte Landstede 
10.30  12.00  Scholing praktijk Visie  F-, E- en D-jeugd Rolf Schulte Spelzaaal Tijenraan
           
13.30 16.15 Scholing praktijk Basis schottechn. Jeugd Rolf Schulte Sporthal Tijenraan
      demogroep: CHS D-groep    
           
    wedstrijden:      
17.00   CHS B-groep SVBO   Sporthal Tijenraan
18.30   Tsukuba Tokyo Litouwen U18   Sporthal Tijenraan
20.00   Nederland U18 ACMAA/DSVD    Sporthal Tijenraan
           
vrijdag 29 december      
10.00 11.00 Scholing theorie Bewegen zonder bal Rolf Schulte Landstede
10.30   Wedstrijd CHS D- Handbalschool Gelre   Carmelhal
13.00   Training  CHS D en HS Gelre  Ricardo Clarijs Carmelhal
11.30 13.00 Scholing praktijk Bewegen zonder bal Rolf Schulte Carmelhal
      Demogroep: CHS B-groep    
14.00 16.00  Scholing praktijk Aanval t.o. 5:1 dekking Rolf Schulte Sporthal Tijenraan
      demo groep: Tsukuba     
           
09.00  10.30 Training Litouwen U18    Sporthal Tijenraan
10.00 11.30 Training Nederland U18   Sporthal Tijenraan
11.30 14.00 Training België U19 en België    Sporthal Tijenraan
           
10.00 11.30 Origami lessen Tsukuba Tokyo   Swaenewoerd
           
    wedstrijden      
16.30   Litouwen U18 België U19   Sporthal Tijenraan
18.00   CHS B-groep Combinatie '64   Sporthal Tijenraan
19.15   België Tsukuba Tokyo   Sporthal Tijenraan
20.30    Nederland U18 Litouwen U18   Sporthal Tijenraan
           
zaterdag 30 december      
08.30 10.00 Training België U19 / CHS   Sporthal Tijenraan
10.00 11.30 Training Nederland U18 / Tsukuba    Sporthal Tijenraan
11.30 13.00 Training België    Sporthal Tijenraan
           
    Trial:      
12.00 12.40 CHS E Overwetering   Carmelhal
12.45 13.25 Overwetering Gatsvrij/Wijhe '92   Carmelhal
13.30 14.05 Gastvrij/Wijhe '92 CHS E   Carmelhal
           
    wedstrijden:      
13.15   CHS C Borhave   Sporthal Tijenraan
14.10   CHS B/C volgt zsm   Sporthal Tijenraan
15.30   Tsukuba Tokyo Borhave   Sporthal Tijenraan
17.00    België U19 Nederland U18   Sporthal Tijenraan
18.30   België  Borhave    Sporthal Tijenraan
20.15    Nederland U18 Tsukuba Tokyo   Sporthal Tijenraan